KONTENERY MAGAZYNOWE

DO CZASOWEGO PRZECHOWYWANIA ODPADÓW w rozumieniu rozporządzenia CLP oraz ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (UO2) (Dz. U. z 2018 r. poz. 992, z późn. zm.)

Kontenery magazynowe wbudowane w ścianę budynku. Działają na zasadzie „regału przepływowego”. Zasada działania polega na załadunku ze strony załadunkowej magazynu, produkty pod siłą własnego ciężaru i grawitacji przemieszczają się w dół. Pojemniki wyjmowane są od strony rozładunkowej.

W tym systemie palety przechowywane są zgodnie z zasada pierwszy wszedł, pierwszy wyszedł (FIFO).

Ten rodzaj magazynów przygotowujemy pod indywidualne potrzeby klienta. Długość, szerokość i głębokość zależy od ilości i rodzaju przechowywanych substancji.

Zastosowane urządzenia pracują bez ingerencji człowieka. Automatyka steruje pracą i w zależności od konieczności załączane są urządzenia grzejące lub chłodzące. Magazyn może być z utrzymaniem temperatury. Dla substancji łatwopalnych montujemy urządzenia w opcji EX (dział przechowywanie farb i lakierów).

temperatura przechowywania:

5-25°C przez cały rok

Kontenery magazynowe działające na zasadzie regału przepływowego – 2° (stopień) emisji do tzw. przechowywania pasywnego.

Widok kontenera wewnątrz hali magazynowo-produkcyjnej, który jest wmontowany w jej ścianę.

Widok kontenera na zewnątrz hali magazynowo-produkcyjnej, który jest wmontowany w jej ścianę.

BLOG

Aktualności / Przepisy / Porady