RODZAJE IZOLACJI CIEPLNYCH
Izolacja

Płyty warstwowe, które stosujemy są nowoczesnym materiałem budowlanym stosowanym jako elementy elewacji ściennej i pokrycia dachowego w budownictwie przemysłowym, handlowo-usługowym, sportowym, rolniczym oraz kontenerowym. W porównaniu do innych, tradycyjnych materiałów budowlanych charakteryzują się:

WEŁNA MINERALNA

Wełna mineralna ma bardzo niski współczynniki przewodzenia ciepła pozwalającym na uzyskanie znacznych oszczędności energii. Charakteryzuje się dużą odpornością ogniową (niepalnością – płyty z rdzeniem z wełny mineralnej). Posiada również dobre właściwości akustyczne. Cechują się prostą i łatwą konserwacją wykonanych dachów i całych obiektów z płyt warstwowych oraz estetyką wykonania i możliwością zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań architektonicznych i budowlanych w obiektach.

STYROPIAN

Płyty wypełnione styropianem charakteryzują się przede wszsytkim małym ciężarem jednostkowym. Posiadają niski współczynniki przewodzenia ciepła pozwalającym na uzyskanie znacznych oszczędności energii. Cechują się nie rozprzestrzenianiem ognia (płyty z rdzeniem styropianowym). Akustyka przy zabudowach sprawdza się bardzo dobrze. Wyróżniają się także prostą i łatwą konserwacją wykonanych dachów i całych obiektów z płyt warstwowych oraz estetyką wykonania i możliwością zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań architektonicznych i budowlanych w obiektach.

PIANKA POLIURETANOWA

Płyty warstwowe z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej (PUR), mocowana do konstrukcji wsporczej przy pomocy łącznika przechodzącego przez całą grubość płyty. Są to płyty o uniwersalnym charakterze i nadają się na obiekty o różnorodnym przeznaczeniu. Płyty te to przykład nowoczesnego produktu łączącego w sobie najlepsze osiągnięcia współczesnej technologii poliuretanowej w zakresie rdzenia oraz mechanicznej sztywności przetoczenia trapezowego.

KONTAKT

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, jeśli nie znalazłeś informacji na stronie. Zostaw swój numer telefonu wraz z adresem pocztowym, skontaktujemy się z Tobą i pomożemy w wyborze oferty.

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę prywatności
MAPA DOJAZDU

IKAPOL Sp. z o.o.
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: 9282097741 | REGON: 387009001 | KRS: 0000859253

tel.: +48 539 828 160
tel.: +48 531 113 435

tel.: +48 68 362 62 70
mail: biuro@kontenery-chemiczne.pl
mail: biuro@ikapol.net

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-15:00
sobota: nieczynne

social media:

facebook: