68 362 62 70
+48 539 828 160
68 362 62 70
+48 531 113 435
CERTYFIKACJA:

DIBt | CE | ISO 1090 | WPQR | ISO 9001 | ISO 3834

MONTAŻ NA MIEJSCU

Firma IKAPOL świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, doboru materiałów i generalnej produkcji kontenerów magazynowych. Naszym wielkim atutem jest elastyczność, dzięki poznaniu potrzeb klientów wiemy, że każdy ma indywidualne wymagania i produkując jedynie kilka opcji do wyboru ograniczymy zarówno siebie rozwojowo jak i klienta możliwościami.
Dlatego oferujemy wykonanie kontenerów również w elementach – dzięki temu nie musimy trzymać się ściśle wyznaczonych zasad transportowych.

Elementy są odpowiednio zabezpieczane i wysyłane wraz z naszą ekipą, która profesjonalnie je łączy a następnie oddaje tzw. “klucz do drzwi” klientowi i kontener jest gotowy do użytku.
Kontenery dzięki temu mogą być stawiane w samym środku hal nawet przy bardzo ograniczonym polu manewru.

Mogą być to dwa elementy, ale również 4, najważniejsze aby znalazł się tam gdzie klient wskaże. Wszelkie prace montażowe wykonujemy we własnym zakresie, posiadamy w pełni wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników.

KONTAKT

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, jeśli nie znalazłeś informacji na stronie. Zostaw swój numer telefonu wraz z adresem pocztowym, skontaktujemy się z Tobą i pomożemy w wyborze oferty.

Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.