68 362 62 70
+48 539 828 160
68 362 62 70
+48 531 113 435
CERTYFIKACJA:

DIBt | CE | ISO 1090 | WPQR | ISO 9001 | ISO 3834

PRZEGLĄD / SERWIS / KONSERWACJA

IKAPOL zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego oraz okresowych przeglądów technicznych.

Dzięki regularnej konserwacji unikniesz kosztownych napraw w przyszłości! Minimalizując możliwość wystąpienia awarii wydłużysz „żywotność” swojego sprzętu.

Firma IKAPOL gwarantuje serwis dostarczonych kontenerów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Realizowany on jest przez producenta magazynu, a nie przez przypadkowy punkt serwisowy.

Częstotliwość serwisów jest ustalana indywidualne, w zależności od rodzaju zastosowanych urządzeń,
i rodzaju ich pracy.

Regularny serwis zapewnia prawidłową pracęzmniejszenie ryzyka awarii i co za tym idzie bezpieczne i prawidłowe magazynowanie substancji chemicznych.

Witam,
pilny kontakt ?, awaria kontenera ?, serwis kontenera ?

Serwis magazynów chemicznych - IKAPOL

Łukasz Rybak

serwis / montaż / gwaracja

tel.: +48 506 924 136
mail: konstrukcje@ikapol.net

Magazyn przecipożarowy zgodny z wytycznymi VdS

Magazyn zgodny z wytycznymi VdS ?

Indywidualne podejście do każdego klienta daje nam nieograniczone możliwości dostosowania wymiarów magazynu oraz jego wyposażenia spełniając nawet najbardziej rygorystyczne wymagania względem ogólnych przepisów bezpieczeństwa oraz tych określonych w strukturach danej firmy.

Współpracujemy z wiodącymi na rynku polskim firmami, które zajmują się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi i posiadają certyfikat VdS.

Wyposażymy każdy magazyn w systemy sygnalizacji pożarowej, instalacje tryskaczowe oraz stałe systemy gaśnicze gazowe zgodne z wytycznymi VdS.

NASI SPECJALIŚCI

Zdarza się, że klient, który potrzebuje zakupić magazyn dla swojej firmy nie do końca wie jakie musi spełniać on warunki, aby był bezpieczny i funkcjonalny. Zapewniamy doradztwo zarówno w kwestii doboru wielkości kontenera, rodzajów poszycia jakie jest wymagane przy przechowywaniu konkretnych substancji chemicznych jak i odpowiednim doborze urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. 

Nasze rozwiązania zawsze są konsultowane z uprawnionymi przedstawicielami Straży Pożarnej – co daje nam pewność że zastosowane rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo użytkownikowi kontenera, jak minimalizują ryzyko zagrożenia dla środowiska. W związku z tym, że nie prowadzimy produkcji seryjnej jesteśmy w stanie dopasować się do każdego wymogu naszego klienta, zaczynając od wielkości magazynu, jego powierzchni, zastosowanych materiałów i zamontowanych urządzeń, kończąc na kolorze, wykończeniu estetycznym i wyposażeniu dodatkowym.

rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych - Jola Podkowa - IKAPOL

Jola Podkowa

inspektor ochrony przeciwpożarowej

tel.: +48 539 828 160
mail: jola@ikapol.net

rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych - Kinga Gromnicka - IKAPOL

Kinga Gromnicka

inspektor ochrony przeciwpożarowej

tel.: +48 531 113 435
mail: kinga@ikapol.net

Serwis magazynów chemicznych - IKAPOL

Łukasz Rybak

serwis / montaż / gwarancja

tel.: +48 506 924 136
mail: konstrukcje@ikapol.net

MONTAŻ NA MIEJSCU

Firma IKAPOL świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, doboru materiałów i generalnej produkcji kontenerów magazynowych. Naszym wielkim atutem jest elastyczność, dzięki poznaniu potrzeb klientów wiemy, że każdy ma indywidualne wymagania i produkując jedynie kilka opcji do wyboru ograniczymy zarówno siebie rozwojowo jak i klienta możliwościami.
Dlatego oferujemy wykonanie kontenerów również w elementach – dzięki temu nie musimy trzymać się ściśle wyznaczonych zasad transportowych.

Elementy są odpowiednio zabezpieczane i wysyłane wraz z naszą ekipą, która profesjonalnie je łączy a następnie oddaje tzw. „klucz do drzwi” klientowi i kontener jest gotowy do użytku.
Kontenery dzięki temu mogą być stawiane w samym środku hal nawet przy bardzo ograniczonym polu manewru.

Mogą być to dwa elementy, ale również 4, najważniejsze aby znalazł się tam gdzie klient wskaże. Wszelkie prace montażowe wykonujemy we własnym zakresie, posiadamy w pełni wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników.

LEASING

Leasing kontenerów chemicznych to świetna opcja dla wszystkich firm, które są zdecydowane w danym roku na zakup kontenerów, a nie mają przeznaczonych na to środków. Jest to forma finansowania kontenerów, która w uproszczeniu polega na tym iż kupujący kontener otrzymuje proformę, podpisuje umowę leasingu z wybranym przez siebie bankiem/leasingodawcą ten nabywa kontener i udostępnia go w zamian za ustalone raty leasingowe.

Dzięki leasingowi wystarczy niewielki wkład własny, aby móc zaopatrzyć się w kontener spełniający wszelkie obowiązujące przepisy i uniknąć niepotrzebnych kar za złe składowanie substancji niebezpiecznych. Chętnie polecimy klientom wiodące firmy leasingowe, z których korzystali nasi klienci, jak również sprawdzonych doradców leasingowych.

Leasing - Magazyny ognioodporne przeciwpożarowe
KONTAKT

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, jeśli nie znalazłeś informacji na stronie. Zostaw swój numer telefonu wraz z adresem pocztowym, skontaktujemy się z Tobą i pomożemy w wyborze oferty.

Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.