IKAPOL Magazynowanie substancji niebezpiecznych | PRODUCENT KONTENERÓW CHEMICZNYCH

ZADZWOŃ: +48 531 113 435 | kinga@ikapol.net | +48 68 362 62 70 | biuro@ikapol.net

Przeciwpożarowe magazyny techniczne substancji niebezpiecznych | Magazyny chemiczne • IKAPOL

Przeciwpożarowe magazyny techniczne substancji niebezpiecznych

Magazyn techniczny – jak przechowywać substancje chemiczne?
Właściwe przechowywanie substancji chemicznych to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Zadbaj nie tylko o zdrowie i życie swoich pracowników, ale również o bezpieczeństwo Twojej firmy i środowiska. Oferowane przez nas magazyny techniczne to gwarancja bezpieczeństwa na lata. Substancje chemiczne i niebezpieczne pożarowo należy przechowywać tylko w magazynach do tego przeznaczonych w miejscach i opakowaniach przeznaczonych do tego celu i z odpowiednim oznakowaniem.

Magazyn przeciwpożarowy – doradzamy!
Projektujemy! Wykonujemy! Dostarczamy!

Oferowane przez nas magazyny techniczne projektowane są od podstaw: wielkość kontenera i jego wyposażenie zależne jest od rodzaju oraz ilości magazynowanych substancji. Wszystkie nasze magazyny są pod stałą kontrolą strażaka oraz rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, którzy specjalizują się w doborze odpowiednich rozwiązań magazynowania substancji w kontenerach chemicznych. Wszystkie magazyny specjalistyczne wykonujemy od postaw w Polsce.

Organizujemy transporty, rozładunki, podłączenia oraz szkolenia z zakresu obsługi magazynów oraz bezpiecznego przechowywania substancji niebezpiecznych.

Wyposażenie techniczne magazynów przeciwpożarowych

Nowoczesna technologia i pełna automatyka w kontenerach magazynowych pozwala na utrzymywanie określonej temperatury i wilgotności przez cały rok, dzięki czemu przechowywana substancja zachowuje swoje właściwości fizyczne oraz chemiczne i jest gotowa do użycia w każdym momencie. Ścisłe utrzymywanie warunków temperatury i wilgotności w kontenerze magazynowym do przechowywania substancji niebezpiecznych to bezpieczeństwo dla Twojej firmy oraz dbanie o zdrowie i życie pracowników.

Każdy magazyn możemy wyposażyć również w system wentylacji, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, system detekcji gazów czy centralę przeciwpożarową.

Potrzebujesz komory grzewczej, a może chłodni? Każdy nasz magazyn jest idealną bazą do stworzenia specjalistycznych komór grzewczych, chłodni i mroźni.

Dlaczego my ?

Obecnie jesteśmy na poziomie, który jest najwyższy w branży. Posiadamy uprawnienia do projektowania, budowy i montażu wielkopowierzchniowych magazynów do bezpiecznego przechowywania substancji niebezpiecznych. Indywidualne podejście do każdego klienta daje nam nieograniczone możliwości dostosowania wymiarów magazynu oraz jego wyposażenia spełniając nawet najbardziej rygorystyczne wymagania względem ogólnych przepisów bezpieczeństwa oraz tych określonych w strukturach danej firmy. 

Jako producent zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego oraz okresowych przeglądów technicznych. Gwarantujemy serwis dostarczonych kontenerów przez producenta magazynu a nie przez przypadkowy punkt serwisowy.