Opinia partnerów jest dla nas najlepszą miarą sukcesu

Co mówią o nas nasi klienci ?

Poręczenia od naszych kontrahentów rozpatrujemy nie tylko jako pokwitowanie jakości świadczonych przez firmę IKAPOL Marta Kozłowska usług, ale przede wszystkim jako cyrograf na przyszłość i wyzwanie do niezmiennego doskonalenia. Na dzień dzisiejszy zaufało nam wiele firm różnorodnej branży, w tym również jednostki wojskowe, spółki Skarbu Państwa. Dokładamy starań, byle tylko nasi klienci byli w 100% usatysfakcjonowani przysposobieniem zaproponowanych rozwiązań w kwestii magazynowania substancji niebezpiecznych. Rocznie realizujemy ponad 1000 projektów (kompleksowe wyposażenie firm i produkcji) na terenie całego kraju, co jest najlepszą gwarancją jakości naszych usług. Poniżej wybrane referencje firm, które wdrożyliśmy w system kontrahentów.
"... zakupione przez nas kontenery ognioodporne (..) były zgodne z opisem, sprzedawca dostrczył przedmiot zamówienia bez zastrzeżen. Towar został dostarczony w idealnym stanie i zawierał wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty."
Stanisław Wolny
ekspert - Pekao Leasing Sp. z o.o. (odział w Szczecinie)
"... firma IKAPOL Marta Kozłowska (..) dostarczyła zgodnie ze złożonym zamówieniem magazyn chemiczny (..). Dostawa została zrealizowana terminowo i należycie. Współpraca przebiegała wzorowo zarówno na etapie uzgadniania szczegółów technicznych jak i realizacji. (..) Polecamy firmę IKAPOL Marta Kozłowska, jako rzetelnego partnera."
Piotr Zygmuntowicz
kierownik logistyki - HP Polska Sp. z o.o.
"... Realizacja umowy na dostawę 5 kontenrów do magazynowania substancji niebezpieczych przebiegła sprawnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. (..) Ponadto firma IKAPOL Marta Kozłowska, wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, szeroką wiedzą na temat magazynowania substancji niebezpieczych i trafnymi rozwiązaniami."
mgr inż. Michał Siemiątkowski
manager ds. BHP i ochrony środowiska - LM Wind Power
Współpracujemy między innymi z:
BLOG

Aktualności / Przepisy / Porady