IKAPOL Magazynowanie substancji niebezpiecznych | PRODUCENT KONTENERÓW CHEMICZNYCH

ZADZWOŃ: +48 531 113 435 | kinga@ikapol.net | +48 68 362 62 70 | biuro@ikapol.net

MAGAZYNOWANIE OLEJÓW / SMARÓW

Kontener chemiczny do magazynowania substancji niebezpiecznych

Certyfikacja IKAPOL - Magazyny chemiczne przeciwpożarowe ognioodporne
Kontener chemiczny do magazynowania substancji niebezpiecznych
OPIS

Kontener chemiczny do magazynowania substancji niebezpiecznych – stabilna spawana konstrukcja z profili zamkniętych ze stali certyfikowanej.

Ściany oraz dach wykonane z certyfikowanych płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej, które jako jedyne posiadają rdzeń niepalny (wełna skalna). Płyty o grubości 100mm.

Podłoga pełniąca równocześnie funkcję wanny wychwytowej wykonana ze stali cynkowanej z wyjmowanymi kratami cynkowanymi ogniowo. Szczelna wanna wychwytowa, której zgodnie z normą EN ISO 3452-1 przeprowadzono badanie penetracyjne.

Drzwi dwuskrzydłowe o wymiarze odpowiadającym krótszej ścianie kontenera. Wykonane z płyty warstwowej wypełnionej wełną mineralną o grubości 60mm. Zamykane na zamek.

Urządzenia to wentylator mechaniczny zapewniający cykliczną wymianę powietrza. Dodatkowo w celu ogrzania wstawiony został grzejnik elektryczny o mocy 1,5 kW. Standardowo oczywiście w środku znajduje się również oświetlenie. W górnej części kontenera znajdują się uchwyty umożliwiające podnoszenie magazynu przy pomocy dźwigu i późniejszy jego transport.

GALERIA